• امروز یکشنبه, 05 خرداد 1398 - Sun 05 26 2019
 • وب سایت شخصی حاج قاسم ساعدی

  • 1
  • 2
  اطلاعیه مراسم کلنگ زنی پروژه فاضلاب شهر سوسنگرد

  اطلاعیه مراسم کلنگ زنی پروژه فاضلاب شهر …

  به اطلاع مردم شریف شهر سوسنگرد میرساند مرا...

  اطلاعيه استخدام پيماني در مشاغل آموزشي وزارت آموزش و پرورش در سال 139

  اطلاعيه استخدام پيماني در مشاغل آموزشي و…

  وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمين نيرو...

  بیشترین نیروهای کار خوزستان غیر بومی هستند

  بیشترین نیروهای کار خوزستان غیر بومی هست…

  امام جمعه موقت اهواز گفت: خوزستان با وجود ...

  راه اندازی و شروع فعالیت وب سایت حاج قاسم ساعدی

  راه اندازی و شروع فعالیت وب سایت حاج قاس…

  به حول و قوه اللهی وب سایت حاج قاسم ساعدی ...

  نماینده مردم اهواز: محیط زیست مسئول رسیدگی به وضعیت خوزستان است

  نماینده مردم اهواز: محیط زیست مسئول رسید…

  سودانی به هزینه‌های سنگینی که از آلودگی هوا به ...

  در جلسه نمایندگان مجلس با وزیر بهداشت چه گذشت؟

  در جلسه نمایندگان مجلس با وزیر بهداشت چه…

  یک عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان از جلسه شب ...

  بیشترین نیروهای کار خوزستان غیر بومی هستند

  امام جمعه موقت اهواز گفت: خوزستان با وجود داشتن نعمت های خدادادی فراوان اقتصادی از مشکل بیکاری رنج برده و بیشترین نیروی کار استان از نیروی های غیر بومی تامین می شود.

  حجت الاسلام سید ابوالحسن حسن زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: متاسفانه استان خوزستان از معضل بیکاری جوانان و افراد جویای کار و علاقمند به کار کردن رنج برده و مسئولان استان باید در خصوص حل این مشکل تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

  وی افزود: خوزستان با وجود داشتن نعمت های خدادادی فراوان اقتصادی از مشکل بیکاری رنج برده و بیشترین نیروی کار استان از نیروی های غیر بومی تامین می شود.

  حسن زاده تصریح کرد: بیشتر سازمان ها و شرکت ها مستقر در خوزستان علت مشکل بومی نبودن نیروی کار استان را نداشتن مهارت و تخصص نیروی کار بومی عنوان می کنند. بنابراین سازمان فنی و حرفه ای و دستگاه های مسئول باید در خصوص مهارت آموزی به جوانان و آموزش نیروی کار اقدامات شایسته ای را انجام دهند.

  امام جمعه موقت اهواز بیان کرد: باید از توان بخش خصوصی و مشارت آن برای رفع مشکلات مختلف استان به ویژه در بخش زیرساخت های خوزستان بهره لازم را برد.

  وی در ارتباط با جاده های خوستان گفت: متاسفانه جاده های این استان اصلا وضعیت خوبی نداشته و مناسب نیستند. در جاده های این استان تردد بسیار بالا بوده ولی در مقابل تعداده بزرگراه ها و آزادراه های این استان بسیار کم است.

  حسن زاده عنوان کرد: بیشتر جاده های خوزستان ناامن و خطرناک بوده و حوادث رانندگی ناگواری در آن به وقوع می پیوندد. بنابراین مسئولان امر باید نسبت به این موضوع حساس تر بوده و چاره های لازم را بیاندیشند تا شاهد کاهش آمار تصادفات جاده ای باشیم.

  امام جمعه موقت اهواز در ارتباط با توفقنامه گفت: حتی با تایید نهایی این توافقنامه آمریکا همان مستکبر و شیطان صفت خواهد بود. در واقع با چنین توافقی ماهیت شوم آمریکا تغییر نیافته و همچنین روحیه استکبار ستیزی مردم ایران در مقابل ظلم تغییری نمی کند.

  وی ادامه داد: آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده و به همین دلیل هم مسئولان باید در زمینه نهایی کردن توافقنامه تمامی جوانب در نظر بگیرند.

  حسن زاده یادآور شد: سیاست های جمهوری اسلامی ایران و منطقه تغییر پیدا نکرده و مسئولان هم باید هوشیارتر باشند تا با این توافق ایران به یک کشور مصرف کننده تبدیل نشود. همچنین روابط تجاری ایران با کشورهای دیگر باید به شکل مناسب و اصولی شکل بگیرد.

  امام جمعه موقت اهواز تأکید کرد: در جمع بندی مذاکرات هسته ای ایران و گروه ۱+۵ تیم مذاکره کننده ایران محکم، استوار، قوی و با ایمان وارد عمل شد. در حقیقت نتیجه حاصل شده از مذاکرات، نشان دهند قدرت تیم مذاکره کننده ایران است.

  وی اضافه کرد: مذاکرات و جمع بندی آن، نکات مثبت زیادی داشته و قطعا پیروزی های بسیاری برای کشور به دنبال دارد چون در این مذاکره هیچکدام از مراکز هسته ای ایران تعطیل نمی شود.
  حسن زاده در پایان گفت: برجام باید سیر قانونی خود را طی کرده و مجلس شورای اسلامی نیز باید با رعایت خطوط قرمز آن را بررسی کند